Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Expedia Listesine Türkiye'den 2 Otel Girdi

Kalite ve değer açısından dünyanın en iyi otellerinin seçildiği Expedia ''Insiders Select'' 2011 Listesi açıklandı.
Expedia Listesine Türkiye'den 2 Otel Girdi
Dünyanın en büyük online seyahat acentelerinden biri olan Expedia kullanıcıları aracılığıyla dünyanın en iyi 100 otelini seçti. Expedia üzerinden otel odası satın alan kullanıcıların oylamalarıyla oluşturulan listede Türkiye'den sadece iki otel yer alabildi.

Merkezi ABD'de bulunan ve ağırlıklı olarak ABD'li tatilcilerin kullandığı bir online seyahat acentesi olan Expedia'nın '2012 Expedia Insiders' Select' listesine İstanbul'daki Hotel Sultania ve Hotel Amira girdi.

Hotel Sultania Expedia'nın yıldızlama sistemine göre 4.5 yıldız kategorisinde değerlendirildi ve Expedia aracılığıyla ağırladığı misafirlerinden 5 üzerinden 4.9 puan aldı. Hotel Amira ise 5 yıldız kategorisinde değerlendirildi ve Hotel Sultania ile aynı puanı aldı. En iyi 100 otel listesinde Hotel Sultania 14, Hotel Amira ise 23'üncü sırada yer aldı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017