Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Exponatura'ya Sayılı Günler Kaldı!

10-13 Ocak 2013 tarihleri arasında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından dördüncüsü düzenlenecek olan Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı "Exponatura" İstanbul Fuar Merkezi'nde katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşacak.
Exponatura'ya Sayılı Günler Kaldı!
Türkiye'nin en önemli doğal ve organik ürünler fuarı olan Exponatura, her daha da gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Exponatura, Türkiye'nin geniş coğrafyasından birbirinden farklı doğal ve organik yaşam alternatiflerini fuar katılımcılarına sunacak.

Sayılı günler kalan fuar için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Aylardır süren fuar hazırlıkları başarılı bir fuar oluşturabilmek için son derece titizlikle sürdürüldü. Yıllardır süren ve yoğun ilgi ile gerçekleştirilen Exponatura'da bitkisel ürün ve gıdalar, içecekler, bitkisel kozmetik ve güzellik ürünleri, spa, sağlık ve sağlık turizmi, doğal tedaviler, bitkisel ilaçlar gibi tabiatın sağlık veren güçleri yer alacak.

Türkiye'nin En Kapsamlı Organik Ürünler Fuarı Exponatura'ya Yoğun İlgi

Exponatura 2013,yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı şirketler ve tüm ilgililer için profesyonel bir ortam oluşturacak. Fuara İstanbul, Şanlıurfa, Denizli, Kocaeli, Kayseri, Çorum, Malatya, Samsun, Manisa, Erzurum, Bursa, İzmir, Balıkesir, Rize, Aydın, Hatay, Ankara, Tokat, Antalya, Uşak, Çanakkale,Kütahya,Isparta ve Mersin'den yoğun katılım var.

Geçtiğimiz yıllarda konusunda bölgenin en kapsamlı fuarı olarak kendini ispatlayan, bu alandaki potansiyelleri başarılı bir organizasyon ile gösteren fuara, bu yılda Türkiye, Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden 20 bin ziyaretçi bekleniyor. "Exponatura" Türk yatırımcısını küresel platformda yeni iş fırsatlarıyla buluşturup yeni iş ortaklıkları ve bağlantıların kurulmasına katkıda bulunacak.

Türkiye'nin organik ve doğal ürünler konusundaki en başarılı ve kapsamlı fuarı Exponatura herkesi ziyarete bekliyor. Perşembe günü kapılarını açacak olan fuar Pazar gününe kadar saat 11:00 ile 19:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017