Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ezo Sunal Röportajı

Babası Kemal Sunal sayesinde kocaman bir aileye sahip olduğu için mutlu. Oyunculuk? Heyecan verici tekliflere açık...
Ezo Sunal Röportajı
Dünyanın tek beden perküsyonu festivali olan Beden Müziği Festivali bu yıl ilk kez Ezo Sunal’ın organizatörlüğünde İstanbul’da yapılıyor. KekeÇa (Kendi Bedenini Çal) isimli beden perküsyonu grubunun üyesi olan Ezo Sunal ile renkli bir söyleyişi yaptık.

Beden müziği nedir?

Beden müziği, bedenin enstrüman olarak kullanıldığı, eller ve ayakların vurmalı bir çalgıya dönüştüğü, sesin de kullanılabildiği bir alan.

Festival sonrası nerelerde performans yapacaksınız KeKeça olarak?

Cemil Reşit Rey’de 9-14 Ekim’de yapacağımız açılış performansımızın ardından, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde mini bir festivalimiz olacak. Daha sonra Notre Dame de Sion Fransız Kültür Merkezi ve Beşiktaş Kültür Merkezleri’ndeyiz. Takiben, Akbank Caz Festivali’nde Elif Çağlar Muslu’nun da solist olarak eşliğiyle bir performans sergileyeceğiz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017