Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fahriye Evcen Yeni Filmi 'Evim Sensin'i Anlattı

'Veda' dizisiyle ekranda izlediğimiz Fahriye Evcen ile Kandilli'de Adile Sultan Sarayı'nda buluştuk. Ünlü oyuncu İstanbul'a olan sevgisini ve vizyona girecek yeni filmi 'Evim Sensin'i de bizlere anlattı...
Fahriye Evcen Yeni Filmi 'Evim Sensin'i Anlattı
Şehrin geçmişte yaşadığı işgal günlerini anlatan, Ayşe Kulin’in aynı adlı romanında uyarlanan ‘Veda’ dizisiyle ekranda izlediğimiz Fahriye Evcen ile Kandilli’de bir araya geldik. Sonbaharın renklerinin hakim olduğu, güneşin bize göz kırptığı sıcacık bir günde geçen çekime ardımızda Boğaz vardı. Buram buram tarih kokan Adile Sultan Sarayı’nda geçen kimin ardından, Fahriye Evcen ile dizisinden İstanbul’a uzanan bir sohbete daldık. Kasım ayından vizyona girecek yeni filmi ‘Evim Sensin’i de oyuncudan dinledik.

Kasım ayından vizyona girecek, yönetmenliğini Özcan Deniz’in yaptığı ‘Evim Sensin’ filminde de aşık bir Leyla karakteri izleyeceğiz. Yeni diziniz de bir aşk hikayesi var.

Jönfi olarak aslında ne oynayabiliriz ki tabii ki aşık kadınları oynuyoruz. Dizide de öyle, filmde de öyleydi. Aşk hikayeleri tabii ki işleniyor çünkü insanlar aşk hikayeleri izlemek istiyorlar. Tabii çok farklı konseptte bir film değilse eğer.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017