Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fancy Pinterest’in Tahtına Göz Dikti

Sosyal ağların yeni gözdesi Pinterest’e rakip çıkan Fancy, sosyal ticarete odaklanarak bu kulvardaki rekabeti daha da kızıştıracağa benziyor.
Fancy Pinterest’in Tahtına Göz Dikti
İnternet hala sözcük bazlı olsa da görsellik artık daha fazla ön planda. Bu yüzden Pinterest gibi sosyal ağlar giderek yaygınlaşıyor. Kullanıcıların ilgisini çeken her türlü görsel içeriği ve videoyu paylaşma imkanı veren bu yapılar arasında şimdilik lider Pinterest olsa da karşısında bir süredir yeni ve sıkı bir rakip var: Fancy ölçümleme şirketi comScore verilerine göre, Ocak ayı itibariyle 11 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Pinterest, 2012’den bu yana ise günlük kullanıcı sayısını yüzde 145 oranında başarmayı arttırmış bir ağ.

Fancy ise açıklanan son rakamlara göre 1 milyona yaklaşan kullanıcı sayısı ile Pinterest ile aradaki mesafeyi kapatmak adına hızla koşuyor. Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey ve Facebook çalışanlarından Chris Hughes’ün yönetim kurulunda olduğu Fancy, tıpkı Pinterest gibi üyelerinin ilgi alanlarına göre paylaşımda bulunduğu görsel bir imleme sitesi. Pinterest’te olduğu gibi kullanıcılar beğendikleri içerikleri 12 farklı kategoride “fancy”leyebiliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017