Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fancy: Sosyal Ticaretin Yeni Adı

Pinterest’e benzerliği ile adını duyuran, satın alma fonksiyonu ile fark yaratan Fancy nasıl işliyor, markalar burada ne şekilde var oluyor? İşte yenilikçi modeli ile bir sosyal ticaret platformu olarak parlayan Fancy ve beraberinde getirdikleri…
Fancy: Sosyal Ticaretin Yeni Adı
Biraz mağaza, biraz blog, biraz dergi veya bir dilek listesi… İlk zamanlar Pinterest’e benzerliği ile adını duyuran Fancy (thefancy.com), sitesindeki tanıtım yazısında kendini böyle anlatıyor.

Bu yeni ve farklı sosyal ağın vaatleri de hayli iddialı…Harika şeyleri keşfetmek, sevdiğin şeylerin koleksiyonunu düzenlemek, en sevdiğin marka veya mağazalardan güncellemeler almak ve bunları paylaşmak. Sitedeki tanıtım yazısında kullanıcılarla Fancy’yi “internetten ve dünya çapında en sevdiğin şeylerle bir katalog yaratmak için kullan” çağrısı yapılıyor.

ilk tanışmada kendini bu şekilde anlatsa da, Fancy’de temel hedef aslında satın almak ve satış yapmak. Başka bir ifadeyle Fancy’de, beğendiğiniz şeye sahip olabilme ihtimalinizi sevmekle kalmıyor, ona gerçekten sahip oluyorsunuz. Bunu, ya ürünü direkt site üzerinden satın alarak ya da ürünün satıldığı siteye yönelerek gerçekleştiriyorsunuz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017