Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fanteziler Cinsel Hayatı Canlandırıyor!

Cinsel hayatınız çok mu renksiz? Daha coşkulu, tutkulu ve renkli bir aşk hayatınız olsun mu istiyorsunuz? Öyleyse hayal gücünüzün sesini dinleyip, fantezilerin renkli dünyasına yelken açın…
Fanteziler Cinsel Hayatı Canlandırıyor!
Cinsel yaşamın durağanlaştığı dönemlerde ilişkiye renk katmak gerekiyor. Uzun süreli ilişkileri tehdit eden monotonlaşmaya karşı cinsel hayatı renklendirmenin en kolay ve eğlenceli yolu ise fanteziler.

Cinsellik eşler arasında çekinilmeden yaşanması gereken bir paylaşım. Oysa toplumsal baskılar, çekinme ve utanma gibi sebeplerle kadınlar fantezilerini gizlemeyi tercih edebiliyorlar. Uzmanlar, kadınların cinsel fanteziler konusunda erkeklerden çok daha yaratıcı olduklarını söylüyor. Özel Duygu Ruh Sağlığı Merkezi Cinsel Terapisti Melis Berk, kadınların gün içinde fantezi kurmaya ayırdıkları zamanın erkeklerden çok daha fazla olduğunu söylüyor.

Kadınların renkli iç dünyaları cinsel hayatta aslında onlara üstünlük sağlıyor. Ancak kadınlar eşlerine fantezilerini anlatma konusunda güçlük çekip, fantezilerini hayal dünyalarına gömebiliyorlar. Eşine fantezisini anlatmak isteyen kadın en çok eşinin kendisine “bunu nereden biliyorsun” ya da “daha önce böyle bir şey yaşadın mı?” gibi sorular sormasından çekiniyor. Oysa uzmanlar fantezilerin öğrenme yoluyla değil, tamamen kişinin yaratıcılığını kullanıp hayal kurması yoluyla ortaya çıktığında hem fikir. Üstelik kendine güvenli bir şekilde ne istediğini eşine anlatabilen kadın eşine daha seksi geliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017