Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Birçok konuda fazlasıyla yetenekli olması dışında İngiltere’de okuyan sıradan bir üniversite öğrencisi olan Farah Zeynep Abdullah, Aylin karakteri için yüze yakın oyuncu arasından seçildi, oyunculuğunu keşfetti. Kelebeğin Rüyası filmini tamamladıktan sonra ise öğrenciliğe geri dönmeye hazırlanıyor.
Farah Zeynep Abdullah Kimdir?
Kent Üniversitesi Fransızca Tiyatro ve Medya bölümünde okuyan, okuldan kalan zamanlarında müzikle ilgilenip CD’ler dolduran Farah Zeynep Abdullah, bir Paskalya tatilinde akrabalarını ziyaret etmek için geldiği İstanbul’da Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Aylin’i olup çıkıvermiş. Tamamen şans eseri dizide yer alan Farah, iki yıldır ekranların en gerçekçi rol yapan oyuncularından biri olarak konuşulmasına rağmen kendini hala bir oyuncu olarak görmediğini, hem gerçek hayatta hem de oyunculuk konusunda henüz öğrenci olduğunu söylüyor.

Farah Zeynep Abdullah 22 yaşında, minik suratlı, ekrandaki görüntüsüne kıyasla oldukça zayıf bir genç kız. Cildi porselen gibi. Röportaj yaptığımız Nişantaşı’ndaki Pasta Presto’ya geldiğinde yüzünde allık haricinde herhangi bir makyaj malzemesi yoktu. Stili, yaşıtlarının süs merakından çok uzak, sade bir atlet, otantik bir kolye, Jean şort ve Superga kombinasyonundan oluşuyordu. Dizide kadınsı görünmeye doyduğunu, o yüzden günlük hayatında olabildiğince spor giyindiğini söylüyor. Kıyafet konusunda olduğu kadar hal ve tavır olarak da son derece doğal, düşüncelerini sansürlemeden dile getiren, samimi, cesur, fırlama bir kız…

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017