Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fatma Girik, Yeni Dizisi 'Babalar ve Evlatlar'ı Anlattı

Dört yıllık bir aradan sonra ekrana ‘Babalar ve Evlatlar’ dizisiyle geri dönen Fatma Girik, hem mutlu hem heyecanlı… Mahsun Kırmızıgül’ün projesinde Cevher rolüyle ekrana gelen Girik’le özel bir röportaj gerçekleştirdik.
Fatma Girik, Yeni Dizisi 'Babalar ve Evlatlar'ı Anlattı
Fatma Girik çok şükür kameralarla yeniden buluştu. ‘Babalar ve Evlatlar’ dizisinde oynuyorsunuz. Bir oyuncu için kamera özleminin ne olduğunu anlatabilir misiniz?

Benim öyle sürekli bir oyunculuk hırsım olmadı hiç. “Ahh keşke kamere önüne geçsem de, şunu oynasam” gibi isteklerim, arzularım olmadı.

Aslında pek dizilerde oynamayı düşünmüyordunuz ama bu diziyi kabul ettiniz. Bu kabul ediş nasıl oldu ya da sizi etkileyen olay neydi?

Mahsun Kırmızıgül, son yıllarda güzel projelere imza atmaya başladı. Mahsun’dan beklenmeyen şeylerdi bunlar çoğu kişiye göre. Ancak yeteneğin kimde olduğu zamanla ortaya çıkarmış. Bu dizi de Mahsun’un hikayesi. Çok güzel bir proje. Fatma Girik olarak ben de bunun içinde olmayı kabul ettim. Bu arada daha önce gelen pek çok proje olmuştu ama kabul edemedim. Çünkü içime sinmedi hiçbiri.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017