Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Faveo’dan Geniş Kapsamlı Stratejik Satınalma Yöntemi Eğitimi

Faveo’nun düzenlediği "Geniş Kapsamlı Stratejik Satınalma Yöntemi Eğitimi" 22-23 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Faveo’dan Geniş Kapsamlı Stratejik Satınalma Yöntemi Eğitimi
Faveo’nun düzenlediği "Geniş Kapsamlı Stratejik Satınalma Yöntemi Eğitimi" 22-23 Eylül 2012 tarihleri arasında genel katılıma açık olarak gerçekleştirildi. Eğitmen Gürkan Hüryılmaz’ın katkısıyla gerçekleşen eğitim, FAVEO Eğitim Salonu’nda verildi.

Eğitimde, satınalma temel süreçlerinin, modern tedarikçi ve fiyat yöntemlerinin ve stratejik satınalma tekniklerinin öğretilmesi ve bu tekniklerin iş hayatında etkin bir şekilde uygulayabilmeleri amaçlanmıştır. Bu eğitim sonunda katılımcılar kendi şirketlerinde satınalma faaliyetlerini daha etkin ve verimli şekilde yerine getirebilecekler, stratejik satınalma tekniklerini uygulayarak tedarikçileri ile karşılıklı yarar ilişkisine dayalı uzun dönemli ticari ilişkiler gerçekleştirebilecekler, bilgisayar yardımı ile stratejik satınalma raporları alabilecekler, bu raporlar ile yeni satınalma stratejileri yaratabilecekler, global dünyayı düşünerek optimum fiyatta anlaşabilecekler, kısa ve uzun vadede firmalarına maliyet avantajı sağlayabileceklerdir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017