Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Faveo'dan Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme Programı

Faveo Danışmanlık tarafından 16-17 Haziran 2012 tarihlerinde genel katılıma açık olarak düzenlenen "Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi" Faveo Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilmiştir.
Faveo'dan Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme Programı
"Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi" 16-17 Haziran 2012 tarihlerinde genel katılıma açık olarak ve eğitmen Sayın Barış Gül tarafından Faveo Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi. Eğitimde katılımcıların; kendilerini geliştirmeleri ve olumlu yeni davranışlar ve beceriler kazanmaları, karar verme ve problem çözme yeteneği kazanmaları, beden dilini etkili kullanmaları, iletişim sürecini tüm aşamalarıyla benimsemeleri, toplantıları düzenleme ve yönetme becerisi kazanmaları, yazılı iletişim teknikleri, raporlama, dosyalama sistemlerini kavramaları amaçlanmıştır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017