Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Faveo Danışmanlık'tan Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi

Faveo Danışmanlık tarafından düzenlenen "Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi" 02-03 Haziran 2012 tarihinde Faveo Danışmanlık Eğitim Salonu'nda gerçekleştirildi.
Faveo Danışmanlık'tan Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi
Tedarik Zinciri Yönetimi ile ilgili kavramların, yönetim yaklaşımlarının, yönetim yapılarının ve tedarik zinciri yönetiminde kullanılan metot ve sistemlerin anlatımı ile katılımcıların tedarik zinciri yönetimi kavramını algılamaları ve tedarik zinciri yönetimi ile ilgili teknik ve uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanan eğitim, 02-03 Haziran 2012 tarihlerinde Faveo Danışmanlık Eğitim Salonu'nda genel katılıma açık olarak Otomotiv Ana sanayinin en büyük uluslararası firmalarından birinde Tedarik Zinciri ve Lojistik Yöneticiliği yapmış olan uzman eğitmen Sayın Emre Çaptuğ tarafından gerçekleştirilmiştir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017