Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

FAVEO Danışmanlıktan İnsan Kaynakları Eğitim Programı

İşletmelerin sahip oldukları en önemli kaynaklardan birisi, hatta en önemlisidir insan kaynağı.
FAVEO Danışmanlıktan İnsan Kaynakları Eğitim Programı
İnsan Kaynakları Yönetimi, 1990’lı yılların başlarında, Türkiye’de sadece büyük işletmelerin uyguladığı, 2000’li, yılların başlarında ise, aşağıya doğru genişleyerek büyüyen ve günümüzde artık her işletmenin ihtiyaç duyduğu bir yönetim sistemi halini almıştır.

Faveo Danışmanlık'ın açmış olduğu, konularında uluslararası tecrübeye sahip 6 Eğitmenli “İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı” da; stratejik insan kaynakları planlaması, norm kadro tespiti, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri, iş analizi, iş tanımı ve şş gerekleri, ücret ve ödül yönetimi, istatistiksel insan kaynakları yönetimi, 4857 sayılı iş kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu, ücret ve ücret bordrosu uygulamaları, eğitim ve eğitim değerleme, performans yönetimi, kariyer planlama ana başlıklarından oluşan program işlenmiştir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017