Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Feng Shui Nedir?

Feng shui, kelimeleri ele alındığında Feng; rüzgar, shui ise su demektir. Tüm dünyada ve doğada var olan enerjinin yaşadığımız alanlarda harekete geçerek, mutluluk ve huzur sağlamasının yöntemlerini öğreten bir felsefedir.
Feng Shui Nedir?
Doğanın ve yaşamın bir parçası olan insan, yaşadığı ortamlarda daime estetik ve uyum arar. İnsanlarla yaşadığı mekanlar arasındaki uyumsuzluk, hayatını da etkilemektedir. Feng shui sayesinde insan, yaşam alanlarında düzenlemeler yaparak ilişkilerinde, işinde ve sağlığında da uyumu yakalamaktadır.

5 bin yıllık bu öğretide, enerjinin yaşam alanlarında rahatça hareket etmesi gerekmektedir. Buna göre, binalar da insanlar gibidir. Sokak kapıları ağzı, pencerelerse gözleridir. Evlerde yığılan eşyalar, enerjinin rahatça gezmesini engellemekte, tıpkı insan vücudu gibi tıkanmakta ve urlar gibi hastalıklara yol açmaktadır. Bazı ortamlara girdiğimizde bu olumsuzluklar yüzünden hemen oradan çıkmak istersiniz, bazılarındaysa kendinizi rahat ve mutlu hissedersiniz. Feng shui uygulaması ile bu olumsuzluklardan kurtulup, tıkalı olan yerleri açıyor ve hayatınızda da değişimlere ortak oluyorsunuz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017