Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ferrari V4 Konsept Motosiklet!

Ferrari denilince aklınıza neler gelir? Şaha kalkmış bir at, kırmızı bir cabrio, hız, heyecan… Zihninizde sadece otomobil canlanıyorsan yanılıyorsunuz. Ferrari’nin ürettiği, bildiğiniz motosikletlerden farklı Ferrari V4 Superkbike’tan haberiniz var mı?
Ferrari V4 Konsept Motosiklet!
Ferrari, Türkiye’de olmasa da birkaç sene önce motor dünyasına da el attı. İsrailli tasarımcı Amir Glinik’in hayal gücüyle ortaya çıkan Ferrari’nin bu sıra dışı modeli, Ferrari hayranlarını ve motor severleri oldukça şaşırttı.

Ferrari V4’ü sadece bir motosiklet olarak görmek haksızlık olur. Hem tasarım hem motor gücü ve aslında sadece bir Ferrari üretimi olmasından dolayı bambaşka bir sınıfta yer alıyor. Bu yüzden de Ferrari V4’ü diğer motosikletlerle hatta arabalarla karşılaştırmak büyük bir hataya yol açar. Zira Ferrari V4’te, klasik motosikletlerden esinlenilmiş olsa da modern Ferrari otomobillerin etkisi de hissediliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017