Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ferrari'nin En Hızlı Yol Otomobili

Ferrari'nin en hızlı yol otomobili olarak dikkatleri üzerine çeken ve 599XX konsepti temel alınarak geliştirilen Ferrari 599 GTO modelinin dünya tanıtımı, Pekin'de gerçekleştirildi.
Ferrari'nin En Hızlı Yol Otomobili
Ferrari'nin en hızlı yol otomobili olarak dikkatleri üzerine çeken ve 599X konsepti temel alınarak geliştirilen Ferrari 599 GTO modelinin dünya tanıtımı, Pekin Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirildi.

Ferrari'nin geçtiğimiz yıl tanıtılan 599XX konsept otomobili temel alınarak geliştirilen ve İtalyan markanın gelmiş geçmiş en hızlı yol otomobili ünvanına sahip Ferrari 599 GTO modelininin dünya lansmanı Nisan ayı sonunda Pekin'de gerçekleşen Pekin Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirildi.

Sadece 599 adet üretilecek olmasıyla dikkat çeken Ferrari 599 GTO için TOFAŞ çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distrübütörlüğünü yürüten FerMas ise dünya tanıtımından önce 599 bin Euro'dan başlayan fiyatla Türkiye'den sipariş almaya başladı.

Haberin devamı...

Tüm Ferrari haberleri için tıklayınız.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017