Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fiat 500 L İnceleme Ve Özellikleri

Fiat'ın efsane modeli 500'ün tasarım öğelerini taşıyan Fiat 500L, markasının yeniden küçük MPV sınıfına dönüşünün habercisi.
Fiat 500 L İnceleme Ve Özellikleri
Fiat 500L Fiat’ın satışlarına olduğu kadar marka imajına da küresel anlamda büyük katkı sağlayan 500 model ailesinin büyüme hazırlığında olduğunu kanıtı. İlk olarak 2012 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan otomobilin en dikkat çekici tarafıysa, hem bir MPV hem de küçük bir SUV’u andıran tasarım öğelerine sahip olması.

Fiat 500’ün 5.yaş günü etkinlikleri kapsamında İtalya/Torino’da yapılan uluslar arası basın lansmanıyla tanıtılan 500L, tıpkı 500 gibi ilk görüşte sıcak ve tanıdık bir izlenim uyandırmayı başarıyor. Tabii bunda aracın Fiaat 500 modelini önden andıran tasarım özelliklerinin de payı büyük. Bununla birlikte bir MPV’ye has şekilde tasarlanan tavan ve arka bölüm görselliğiyle dikkat çekmeyi başaran 500L, geniş camlı yüzeyleri ve tavanıyla da maksimum görüş kolaylığı ve iç mekan ferahlığı sunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017