Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fiat Linea İnceleme ve Özellikleri

Fiat Linea yenilenen özellikleriyle daha fazla dikkat çeken ve daha kaliteli görünen bir forma kavuştu.
Fiat Linea İnceleme ve Özellikleri
Linea’nın yenilenme çalışmaları ilk bakışta yüzeysel yapılmış gibi algılanıyor. Fakat detayları incelediğinde, ona yapılan küçük ama etkili dokunuşların, bu yerli aracın çekiciliğini arttırdığını düşünüyoruz. Bu değişiklikler hem ön tarafta hem arka tarafta çok net bir şekilde anlaşılıyor. Arka tarafta kullanılan krom çıtalar ve değişen tarzı ile Linea, bu bölümde etkileyici bir değişim geçirmiş. Özellikle yerini aldığı modelle karşılaştırıldığında, arka tarafın eskisine göre daha iddialı göründüğünü rahatlıkla belirtebiliriz. Ön tarafta ise yapılan değişimin etkileri hemen belli oluyor. Bizce bu bölümde eskisine biraz daha bağlı kalsaydı daha iyi olurdu.

Söz konusu yaşam alanı olduğunda ise Linea genişlik açısından aile otomobili beklentilerine rahat bir şekilde yanıt veriyor. Ayrıca bagaj hacmi konusunda da son derece iddialı bir kullanım alanı sunuluyor. Yüklemeler rahat bir şekilde yapılabiliyor. Kabin içinde sunulan eşya gözlerinin sayısı da beklentileri karşılıyor. Sadece bazı eşya gözlerinin daha derin olması gerektiğini düşünüyoruz, özellikle de bardaklıkların. Kapaklı eşya gözlerinin kullanımı açısından biraz sorun yaşadık. Fakat bu test otomobiline özgü bir durum da olabilir. Açma kapama kumandaları görevini tam olarak yerine getirmiyordu. Açık renkli koltukların ve kaplamaların tercih edilmesi ile Linea’nın yaşam alanı son derece ferah görünüyor. Kullanım açısından da önemli bir sıkıntı yaşanmıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017