Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

FİFA 13 Futbolun Zirve Oyunu

EA Sports'un merakla beklenen yapımı FIFA serisinin son oyunu FIFA 13 yepyeni özellikleri ve ve birçok yeni özelliği ile tekrar karşımızda.
FİFA 13 Futbolun Zirve Oyunu
Futbolun temel prensiplerinden, daha doğrusu futbol oynamanın en önemli detaylarından biridir top kontrolü. “Top kontrolü” derken ayağınızdaki toptan değil, gelen topun kontrolünden bahsediyorum. Bu o kadar önemli bir detaydır ki başarısızlık savunmada başınızı ağrıtabilir, başarı hücumda avantaj yaratabilir. Bugüne kadar FIFA serisini hazırlarken birçok detayı düşünen, önemli hamleler yapan ve oyunu her defasından bir adım öteye taşıyan yapımcıların bu yılki hamlesiyle bu detay üzerine kuruldu. “First Touch Control” adı verilen ve oyun çıkana kadar birçok kez duyduğunuzu varsaydığım özellik, FIFA 13’ün oynanışa diret olarak etki etmesi nedeniyle yıl boyu konuşulacak, övülecek, sövülecek ve en nihayetinde kendini kabul ettirecek; aynen Player Impact Engine gibi

FIFA 13, bu yıl dünya futbol dünyasına daha da adapte olmuş durumda. Oyuncuların ve takımların gerçek futbol arenasındaki performansı, FIFA 13’e anbean aktarılıyor ve bu sayede takımlar arasındaki dengeler sürekli olarak değişirken oyun da bir dinamizm kazanıyor. En sıradan “tek maç” modunu oynarken bile bu detay ön plana çıkarılacak şekilde resmedilmiş durumda.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017