Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Filiz Akın’ın Ankara Life Dergisi Röportajı

Bakışlarından yaşam enerjisi, tavırlarından zarafet okunan bir kadın Filiz Akın. Sakin, huzurlu ve içten… Onunla konuşurken ruhunuzun dinlendiğini hissediyorsunuz ve içinizden şu düşünceler geçiyor: “Nasıl bu kadar zarif ve asil durabiliyor?"
Filiz Akın’ın Ankara Life Dergisi Röportajı
Mutluluk aranılacak bir şey değil, diyor ve ekiyor: “Aradığınız zaman bulamazsınız mutluluğu. İşin sırrı küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmek.” Dünyanın en güzel kadını diyerek sevdiği annesinin duygu dolu nasihatlerini paylaşıyor bizimle: “Ben sana tapıyorum, sende çocuğuna tapacaksın.” <

Biz, Filiz Akın’la Carrefour Ankara Alışveriş Merkezi’nde Anneler Günü’nde, hayranlarına imza dağıttığı özel bir günde buluştuk. Ankara Life dergisine, Ankara’ya, kadınlara ve anneliğe dair pek çok şeyi anlattığı sevgi dolu röportajla şimdi de sizleri buluşturuyoruz.

Ankara sizin için neden özel?

Baba tarafım Afyonlu ama annemlerin bütün ailesi Ankaralı. Ben de Ankara Hastanesi’nde doğdum. Gerçi kendimi biraz Beypazarlı olarak da ilan edebilirim. Orada ilk yemeğimi yemişim, ilk adımımı atmışım.

Hem iş hayatında başarılı olup hem de annelik görevlerini tam olarak yerine getirmenin zorluğundan yakınanlar çok… Siz bu konuda neler söylemek istersiniz?

Bence çok çalışan annelerin çocukları her zaman diğer çocukları her zaman diğer çocuklara göre biraz daha eksik oluyorlar. Tabiiki çocukla geçirilen zaman az olabilir ama o zaman diliminin kalitesi de çok önemli deniliyor. Yine de çalışmanın getirdiği ve çocuktan aldığımız bir zaman var.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017