Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Filli Boya Video Yarışması Yoğun İlgi Görüyor

Havalar ısındı, boya ve tadilat mevsimi de açıldı. Bu yoğun günlerin fırsatını bilen Filli Boya da dört bir koldan hayata geçirdiği projeleri ve çalışmalarıyla tüketicisine ulaşma çabasında… Filli Boya’nın Facebook üzerinden başlattığı video yarışması ise çok ilgi görüyor.
Filli Boya Video Yarışması Yoğun İlgi Görüyor
Son dönemin en çok konuşulan reklam filmlerinden biri kuşkusuz Tülin Şahin, Buğra Gülsoy, Gupse Özay, Zerrin Tekindor gibi isimlerin yer aldığı Filli Boya’nın kampanyasıydı. Reklam filminde yer alan “Hayattan Rengi Alın Geri Neyi Kalır ki? Şarkısı kısa sürede herkesin dilinde dolaşmaya başladı. Marka da bu rüzgardan yola çıkarak Facebook sayfasında bir video yarışması başlattı.

Büyük ilgi gören yarışmaya Türkiye’nin birçok yerinden yüzlerce video paylaşımı yapıldı. Reklam filmiyle interaktif dünyayı birleştiren bu özel proje aslında Filli Boya’nın interaktif mecrada yürttüğü stratejisinin de temelini oluşturuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017