Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fırat Çelik Kimdir?

Fırat Çelik'in anlattıkları kadınlara çok iyi, ilaç gibi gelecek; hatta ''iyi ki böyle erkekler de var'' dedirtecek.
Fırat Çelik Kimdir?
Fırat Çelik’i tanımayan kalmamış… Gerçi kendisine çoğu zaman “Fatmagül’ün Suçu Ne”deki adıyla, Mustafa diye sesleniyor; ancak sonuç aynı: Onu görenler kayıtsız kalamıyor. Bu konuyu geçiştirmeyip detay vereceğim: Çekim günü sabah sabah Teşvikiye’deki çiçekçi karesini çekmek üzere sokağa çıktığımızda henüz afyonu patlamamıştır, oyuncuya fark etmezler sanmıştım. Kısmen haklı çıktım. Ama kısmen. “Uykulu Kalabalık”, onu görünce ayılıverdi! İlk şanslılar, iki turist oldu. Önce uzaktan heyecan yaşadılar, ardından yanına gelip fotoğraf çektirdiler. Arzu ettikleri kareyi elde eder etmez bizzat karşılarında duran gerçek Fırat Çelik’i “unutup” cep telefonunun ekranına baka baka, kıkırdayarak uzaklaştılar. Sonra bir teyze, bir ikincisi… İki genç kız… Mecburen müdahale ettik de çekime sıra geldi. Gerçi bu durum gün boyu, işimiz bitene kadar devam etti. Bir ara sokakta yan yana yürürken, bu kez bir muhabir bizi çekti; maceralı bir gündü anlayacağınız.

Ruhuna iyi gelen uğraş müzik. Gitar ve bateri çalıyor, çalınca kendini iyi hissettiğini söylüyor. Beste de yapıyor. Hangi seviyede diye sorduğumda, “Fena değilim” diyor; ama galiba mütevazi. Ne zaman gitar çalıyor? “Gitarım hep yanımda, her yere götürüyorum… Teknede çalıyorum, durduğumuz yerde çalıyorum, akşam bir yere gidiyoruz çalıyorum. Ne zaman çalacağım belli olmaz yani, ne zaman canım isterse. Bazen de hiç canım istemiyor ama çalıyorum, o zaman da şahane şeyler çıkıyor.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017