Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fırat Çelik Türkiye'deki Yaşamını Anlattı!

Onu 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki Mustafa olarak tanıdık. Çifte vatandaş Fırat Çelik'in hayatının çoğu Fransa'da geçmiş haliyle, ana dili Fransızca. İşte Ayşe Arman'ın Fırat Çelik ile gerçekleştirdiği o çok özel röportajdan notlar...
Fırat Çelik Türkiye'deki Yaşamını Anlattı!
Türkiye’de sevdiğin şeyler ne, uyum sağlayamadığın şeyler ne? Sen aslında başka bir suyun çocuğusun…

Yok yok değilim… Acayip bir şekilde burada kendimi iyi hissediyorum. Kan çekiyor demek ki. Her şeye uyum da sağladım. Ama o ilk sene felaketti. Kabus! Dili bilmiyorum, kimseyi tanımıyorum. Arkadaşım yok. Fakat bir sene sonra, her şey şahane oldu. Teşvikiye’de bir evim var şimdi, hayatımdan çok memnunum. Bir tek az yürüyorum, Paris’te daha fazla yürüyebiliyordum, bisiklete binebiliyordum. İstanbul öyle bir şehir değil. Bir de Paris’te kültürel olarak daha çok beslenebiliyordum. Sürekli olarak sinema, tiyatro, farklı oyunlar izliyordum. Burada dizi çekimleri yüzünden zamanım olmuyor. O açıdan biraz eksiklik yaşıyorum, o kadar.

Ne yapmak İstiyorsun?

Heyecanlanmak istiyorum.

Nasıl Yani?

Benim hayatımdaki en önemli şey bu, hep heyecanlanmalıyım. Gerçekten hoşuma giden şeyleri yapmak istiyorum. Bugün buradayım, belki yarın farklı bir yerde olabilirim. İç sesimi dinliyorum, kendime “Sen ne yapmak istiyorsun?” diye soruyorum.

İstanbul’da nereleri seviyorsun?

Bayılıyorum bu şehre. Salaş yerlere gidiyorum, şık yerlere de. Asmalı olabilir ama Bebek de, Arnavutköy de, Teşvikiye de.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017