Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fit Vücuda Sahip Olmanın Yolları

İncecik ve sıkı olmak çaba istiyor. Ama emek verince ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Üstelik günde basit birkaç egzersiz ve yürüyüşle… Değmez mi?
Fit Vücuda Sahip Olmanın Yolları
Kilo probleminiz var ya da kiloyu veriyorsunuz ama belli bölgelerde sarkmalar oluyor. Yaşınız kaç olursa olsun incecik ve sımsıkı bir vücut için uymanız gereken kuralları öğrenin, fit kalın.

Şimdiye kadar hiç spor ya da diyet yapmasanız da fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bunun için önce kendinizi hazır hissetmelisiniz. İstikrar ve disiplin vazgeçilmeziniz olmalı. İstediğiniz vücuda sahip olduktan sonra ise bunu korumak için yine programınıza uymalısınız.

Yalnızca diyet ya da yalnızca spor fit bir vücut için yeterli değildir. İkisinin birbirine paralel gitmesi gerekir. Yemedikleriniz kadar yedikleriniz de önemli. Doğru besinleri, doğru zamanda tüketmelisiniz. Bunun için herkesin vücuduna göre bir beslenme programı gerekir. Arkadaşınızın ya da komşunuzun beslenme programı ona özeldir, size uymayabilir. Vücudunuzun belli bölgesinde toplanan yağları yakmanız için de yine beslenirken neler yediğiniz ve beraberinde ne tür fitness hareketleri yaptığınız önemli.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017