Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fitness'ın Geleceği

Zamanı ileri alıyor ve geleceğe bir göz atıyoruz. Artık geri döndük ve size antrenmanlarınızı, çok daha iyi hale getirecek trend ve teknolojilerden özel bir ön gösterim hazırladık.
Fitness'ın Geleceği
Hazır,Başla...; Sanal gerçeklik oyun sistemleri yakın zamanda evinizden çıkmadan neredeyse bütün fiziksel aktiviteleri yapmanıza olanak tanıyacak. Hareketleriniz içinde yaşadığınız an gerçekçi bir dünyaya aktarılıyor.

Kendi Kendini Limitleme Hareketi; Crosstif, hiçbir sınır olmadan atletik bir şekilde hareket edebilme, fitness aleminde dillere pelesenk olmuş bir sözcük halini aldı. İnsan performans uzmanı Mark Cheng'e göre ''çok hareket ettikçe daha az yağa sahip olur,daha çok kas yapar, kardiyonuzu geliştirir ve esneklik kazanırsınız.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017