Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fiziğe Göre Gelinlikler Nasıl Seçilir?

Hayatınızın en önemli gününde gelinliğiniz içerisinde tanrıçalardan rol çalmak istiyorsanız, vücudunuzu tanımanızda fayda var. Elma, armut, dikdörtgen ya da kum saati… Sizin vücudunuz hangisi? Vücut yapınıza uygun gelinliği seçmek istiyorsanız, bu önerilere kulak verin.
Fiziğe Göre Gelinlikler Nasıl Seçilir?
Düğününüzde tanrıçalar kadar güzel olmak istiyorsanız vücut tipinizi bilmenizde fayda var. Elma, armut, dikdörtgen ya da kum saati… Sizin vücudunuz hangisi? Vücut yapınıza uygun gelinliği seçmek istiyorsanız, bu önerilere kulak verin.

Eğer atletik bir vücuda sahipseniz gelinlik modelleri arasında en klasik çizgilere sahip, belden kabarık olanı tercih edebilirsiniz. Bu model, vücudu balerin gibi gösterirken silüetin dengeli olmasını sağlar. Beden boyunca çok ince bir çizgi halinde uzanan kılıf modeller de atletik vücut tipleri için uygun olabilir.

Göğüs ve kalça, bel ile yakın ölçülerde veya vücudun üst kısmı alt kısmına göre daha genişse öncelikli amaç bel bölgesini gizlemek olmalıdır. Bu vücut tipinde dekolte bölgesinin güzelliğini en plana çıkaracak modeller tercih edilmeli. Vücudu saran veya hatları belirginleştiren kumaşların yerine sert ve kalın kumaşlar kullanılmalı. Böyle bir vücut tipine sahip olanlar için en uygun gelinlik tarzı, tek parça kulptan açılımı A tipi gelinliklerdir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017