Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fizy Yurt Dışına Açılmaya Hazırlanıyor

Fizy Müzik Servisi Genel Müdürü Levent Erim, 2011 yılında yüzde 70’ini Turkcell’in aldığı Fizy’nin yeniden yurt dışına açılma girişimlerinde bulunduğunu açıkladı.
Fizy Yurt Dışına Açılmaya Hazırlanıyor
2008 yılında kurulan ve Aralık 2010’da telif hakları ihlali nedeniyle engellenen Fizy.com, online müzik servisi veren şirketlerden. 2011 yılında yüzde 70’ini Turkcell’in aldığı şirket Nisan 2011’den bu yana yasal bir dijital müzik platformu olarak yoluna devam ediyor.

8 ay önce şirketin başına gelen ve radyocu kimliğiyle tanıdığımız Levent Erim, bugüne kadar gelen süreçte Fizy’nin alt yapısını değiştirdiklerini ve her türlü platformda doğru çalışacak bir yapı hazırladıklarını belirtiyor.

Ayrıca kapatılmadan önce Fizy’nin yurt dışına açık olduğunu ve pek çok kullanıcısı bulunduğunu ifade eden Erin, yeniden yurtdışına açılma yönünde girişimleri olduğunda da bahsediyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017