Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Flört Etmenin En Etkili Yolları

Yeni heyecanlar, kalp çarpıntıları, mide krampları, engel olunamayan gülümsemeler; kısaca flört. İlişkinin belki de en keyifli kısmı fakat aynı zamanda en stratejik bölümü. Evet biliyoruz taktikler yerine içinizden geldiği gibi davranmak istiyorsunuz ama dikkat! Biraz planlı davranmanın kimseye zararı olmaz.
Flört Etmenin En Etkili Yolları
Flört ederken kendimizi kaptırıp gider duygularımızla hareket ederiz. Fakat ilişkinin en keyifli kısmı olan flört zamanında stratejik davranmak ilerisi için faydalı olacaktır. Biraz planlı davranmanın kimseye zararı olmaz. Önerilerimize kulak verin.

1. Aşkından ölseniz bile bunu karşı tarafa flört aşamasında göstermeyin, teslim baurağını çekmeyin.

2. Erkekler meydan okunmayı sever. Ona meydan okuyabileceğiniz konular seçin. Bu futbol üzerine sohbet de olur, beraber satranç oynamak da… Önemli olan gerilimin yarattığı elektriği hissetmek.

3. Her an ne yaptığınızın raporunu ona vermeyin. Gizemli olmak ilgi çekmenin en önemli anahtarı. Bırakın nerede, kiminle olduğunuzu merak etsin.

4. Her teklifine evet demeyin. Her görüşmek istediğinde görüşmeyin, hep onun istediği yerlere gitmeyin. Hayır kelimesini sizden duymasına izin verin.

5. İlişkinin ilerleyen aşamalarında güvenilir olmak elbette artı bir özellik. Ama flört aşamasında güvenilir değil, kestirilemez olmanız gerekiyor, unutmayın.

6. Siz de onu kontrol etmeye kalkmayın. Nefes almak için sizden kaçmasını istemiyorsanız, ona nefes alacak alanı siz bırakın.

7. Annesi rolünü hele de flört aşamasında sakın üstlenmeyin. “Biraz dinlen”, “bir şeyler ye gibi sizin için son derece sevgi dolu cümleler onun için ‘hoş geldin anne’ cümleleri olabilir. Aman annesine dönüşmeyin.

8. Ona sizi görmek zorunda olduğu hissini vermeyin. Göreve dönüşen şey eğlenceli olmaktan çıkar. Sizi istediği için görsün, siz onu sıkıştırdığınız için değil.

9.Hayata karşı iştahlı olun. Enerji bulaşıcıdır. Sizin bitmeyen enerjiniz eninde sonunda onu da etkisi altına alacaktır.

10. Unutmayın, onunla beraber olmak sizin için bir ihtiyaç değil tercih. Muhtaç olmakla, istemek arasında çizgi ince gibi gözükse de aslında uçurumun iki farklı tarafı.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017