Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fonksiyonel Egzersizlerle Hızla Forma Girin!

Bir hareketle vücudunuzun birçok kasını aynı anda çalıştırdığınız, denge, güç ve kondisyon odaklı fonksiyonel egzersizler şimdi dünyanın en popüler antrenmanları arasında. Tüm kaslarınızın çalıştığını hissedeceğiniz bu 7 fonksiyonel egzersizi uygulamaya hazır mısınız?
Fonksiyonel Egzersizlerle Hızla Forma Girin!
“Functional Training” fitness dünyasının yükselen trendleri arasında yer alıyor. Hillside Sports Team’in rugby yıldızlarının ünlü kondisyon danışmanı Richard Timarsh ile birlikte geliştirdiği sistem, kulüplerin en gözde dersleri arasında bulunuyor. Hillside City Club İstinye-GYM Cardio Eğitmeni Dila Ulaş, Formsante okurları için fonksiyonel hareketlerden oluşan egzersiz seti hazırladı.

Günümüz insanı yoğun iş yaşamı nedeniyle kimi zaman saatlerce masa başında kalabiliyor, çok az hareket ediyor. Bu durum vücudumuzu olumsuz etkiliyor ve çoğu zaman günlük işlerimizi bile yaparken zorlanıyoruz. Günlük hayatta yaptığımız bazı hareketleri taklit ederek, serbest ağırlıklar ve alternatif özel ekipmanlarla yapılan bir antrenman sistemi olan functional training işte bu noktada devreye giriyor. Bu antrenman sistemi kasları güçlendirmeye, vücudu sıkılaştırmaya, kişinin günlük fonksiyonel hareketlerini rahat şekilde yapabilmesine yardımcı oluyor. Bu sayede, günlük hayatımızın kolaylaşmasına da destek oluyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017