Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Football Manager 2013 Ön İnceleme

Football Manager, bu yıl yenilenen arayüzünün yanında sanal menajerlerin işlerini kolaylaştıracak yenilikler de sunuyor.
Football Manager 2013 Ön İnceleme
Futbol meraklılarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve birçok genç yıldız futbolcunun keşfedilmesinde önemli yer oynayan Football Manager serisi, çoğunlukla yazı tabanlı ve futbolun taktiksel tarafıyla daha çok ilgilenenler için piyasada bulabilecekleri en tatmin edici oyun olma özelliğini taşıyor. Bu yıl da geleneği bozmayarak büyük köklü yeniliklerden sakınan ancak kendini geliştirmekten de geri kalmayan oyun, bir futbol simülasyonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Football Manager 2013’ün Türk oyunseverlerin en sevindirecek özelliği şüphesiz ki Türkçe dil desteği ile satışa sunulmuş olması. Türkiye’de belli bir satış sayısına ulaşması durumda Türkçe dil desteğinin ekleneceği sözünü yıllar önce veren yapımcılar, bu sayıya geçtiğimiz yaz ulaşıldığını duyurarak Türkçe dil desteğini oyuna eklediler. Oyunun büyük bir kısmı sadece yazılar üzerinden ilerlediği için FM 2013 oynamak da ciddi derecede İngilizce bilgisi gerektiriyordu. Türkçe dil desteği ile bu sorun ortadan kalkmış olsa da çevirilere önümüzdeki yıllarda daha çok özen gösterileceğini umuyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017