Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ford'dan Yeni Ecosport

Yükselen küçük SUV trendinin son ürünü olan Ecosport, Brezilya'da üretilecek ve önümüzdeki yıl Avrupa'da piyasaya çıkacak.
Ford'dan Yeni Ecosport
Countryman ile Mini büyük karlılıklara imza atıp, Mokka ile Opel minik bir şehir SUV’u hazırlarken, Ford bu konuya kayıtsız kalmıştı. Pazarlamacılar küçük SUV sınıfının önümüzdeki 5 yıl için yüzde 34 büyüyeceğini öngörürken, bu sınıfa kayıtsız kalabilmek gerçekten anlaşılır gibi değil. Ancak sonunda Ford, Brezilya’da geliştirilen Ecosport’u aklına getirebili.

Boyu sadece 4.24 m olan SUV aslında sadece Brezilya ve Asya pazarları için düşünülmüştü. Şimdiyse Ford fikir değiştirdi ve aracı önümüzdeki yıl Avrupa’da da satmaya karar verdi. Ecosport’un güncel Fiesta platformu üzerine geliştirildiğini birbirinin aynı olan kokpitlerine bakıldığında rahatlıkla görebilirsiniz. Görsel olarak ise bu sambacı SUV kendi yolunu seçmiş.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017