Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Ford Mondeo: Teknoloji Öncüsü

İyice genç bir görünüme kavuşan Mondeo, üst sınıfta teknolojileriyle puan toplamayı hedefliyor ve bunlara 3 silindirli tutumlu bir motor da dahil.
Ford Mondeo: Teknoloji Öncüsü
Mondeo’nun 4.87m’lik uzunluğu 9 cm’lik büyümeye işaret ederken, 2.85 m’lik dingil mesafesi aynı kalmış. İç mekana geçtiğimizde daha geniş bir iç mekan sunan rakiplerin sayısının yok denecek kadar az olduğunu düşündürüyor. Uzun boylular bile, özellikle de arka koltuklarda, Mercedes E Serisi veya BMW 5 Serisi gibi çok daha pahalı bir Alman üst sınıf otomobilindeki kadar rahat bir oturma pozisyonuna sahipler.

Yeni Mondeo bugüne kadar hiç olmadığı kadar genç bir görünüm sunuyor. Yani öncüsünün ağırkanlı dizayn dili artık tamamen geride kalmış. Gerçekten de Mondeo’nun burnu artık biraz Aston Martin’i andırıyor. Eğer tasarımcılar iç mekandaki plastik kalitesi ile dijital ekran çözünürlüklerini abartmasalarmış bu benzerlik Mondeo’ya çok daha fazla yakışırmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017