Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Foreign Legion: Multi Massacre İle Yeni Maceralar

İsyancılara karşı mücadele edip zorluk seviyesine göre para kazandığımız Foreign Legion: Multi Massacre'ı dilerseniz multiplayer da oynamak imkanı bulunuyor.
Foreign Legion: Multi Massacre İle Yeni Maceralar
Boyutu oldukça küçük olan bu oyunda can sıkıcı detayları bir yana bırakılmış ve odak notası tamamen eğlence tarafına çevrilmiş. Kısaca isminizi yazdıktan sonra üç haritadan bir tanesini seçerek ortama balıklama dalıyorsunuz. Hemen şunun da altını çizelim: FLMM, co-op multiplayer yapısı üzerine kurulu bir oyun. Bir host’a sadece dört kişi sığabiliyor ve hep beraber dalga dalga gelen düşman akınlarını savuşturmaya çalışıyorsunuz. “Asiler” olarak tanımlayabileceğim düşmanların amacı, kilit bir noktayı ele geçirmek.

Üç çeşit düşman karakteri var karşımızda; ellerindeki makineli tüfeklerle akın akın üzerimize gelenler, bellerine sardıkları dinamitlerle kilit noktayı yok etmeye odaklanmış olan ve bazukalı manyaklar. Yapay zeka dene şey pek yo bu karakterlerde, yani çok ciddi sahneler beklemeyi bu anlamda. Zaten bir yerden sonra böyle bir detaya takılmak yerine, devasa bir asi sürüsünü yok etmek adına ter dökeceğiniz için fazla üzerinde durmayalım bu detayın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017