Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fortune 500'de Bilgisayar Pazarının En Hızlı Büyüyeni Bilkom

Apple, Graphisoft ve Adobe'nin Türkiye dağıtıcısı Bilkom, ilk kez katıldığı Fortune 500'de listesinde üst sıralarda yer alarak büyük bir başarıya imza attı.
Fortune 500'de Bilgisayar Pazarının En Hızlı Büyüyeni Bilkom
Bilgisayar, Yazılım ve Büro Makinaları kategorisinde 2011’in en hızlı satış büyümesini gerçekleştirerek, tüm 500 firma içinde 14. sıraya yerleşen Bilkom, Fortune 500 listesinin sermaye yönetimini en iyi yapan şirketleri arasında ise, ’Top 5’de yerini aldı.

Bilkom Genel Müdürü Cömert Varlık, dev hamlelerindeki büyük başarıyı iş ortakları ile beraber yakaladıklarını açıkladı. İş ortakları ve perakende kanalındaki teknomarketlerle oluşturdukları güçlü işbirlikleri; Mac, iPad gibi Apple markalara olan ilginin dünyaya paralel olarak Türkiye’de de hızla artmasının başarılarındaki en büyük etkenlerden biri olduğunu belirten Cömert Varlık, “25 yıldan uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz Apple dağıtıcılığımızda, MAC bilgisayarların artık sadece reklam ve medya dünyasında değil, bireylerin özel yaşamlarından kurumların ihtiyaçlarına değin her alanda yer alması hızla büyümemizde rol oynadı. Ayrıca Bilkom olarak Adobe pazarında da geçtiğimiz yıla kıyasla %100’ün üzerinde büyüme yakaladık” dedi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017