Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fotoğrafçı Randy Scott Slavin’in Sihirli Fotoğrafları

Sanat dünyası, yeni bir sanatçının sonsuz hayal gücünden ve sınırsız çılgınlıklarıyla yeniden şekilleniyor. 34 yaşındaki genç fotoğrafçı Randy Scott Slavin hayal gücünün sınırlarını zorlayan eserleriyle dünyaya bambaşka bir açıdan bakıyor.
Fotoğrafçı Randy Scott Slavin’in Sihirli Fotoğrafları
Kocaman bir elin içinde bir o yana bir bu yana savrulan sahil… Denizin tepesinde kavis haline gelen gökyüzünde ay şekli alan deniz ve bambaşka bir şekle dönüşen ormanlar… Bilimkurgu romanlarının ete kemiğe dönüşmüş halini andıran bu fotoğrafların sahibi 34 yaşındaki New Yorklu fotoğrafçı Randy Scott Slavin. Son 15 yıldır görsel sanatlarla uğraşan fotoğrafçı, kariyerine pek çok yönetmen ve fotoğrafçı gibi video klip çekerek başlamış.

Aralarında Foo Fighters gibi grupların bulunduğu müzisyenlere klip çeken Slavin, birkaç sene önce asıl ilgisinin manzara fotoğrafçılığı olduğunu keşfetmiş. Tabii ki her sanatçı gibi bu alana kendi açısından bakmayı tercih ediyor. Sadece doğru kompozisyon ve doğru ışığı yakalamak yerine kendine has bir yöntem geliştirmeyi tercih etmiş. Önce çalışmak için belirlediği malzemeyi seçiyor. Sonra bir sürü resim çekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017