Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fotoğrafta Sosyal Devrim

Fotoğraf çekmek artık sadece profesyonellerin tekelindeki bir olgu değil. Özellikle sanal sosyalleşmenin zirve yaptığı günümüzde, akıllı telefon uygulamaları yeni bir şeyler söylemenin peşinde.
Fotoğrafta Sosyal Devrim
Sanal sosyalleşmenin zirve yaptığı günümüzde fotoğraf çekmek artık sadece profesyonellerin tekelindeki bir olgu değil. Akıllı telefon uygulamaları yeni bir şeyler söylemenin peşinde. Sadece bir akıllı telefon için geliştiren basit bir fotoğraf uygulaması profesyonel fotoğraf düzenleme programlarına ihtiyacı büyük oranda azaltmaya yetiyor.

Zamanın hızlanması, sosyal ağların yaygınlaşmasıyla birlikte artık amatör kullanıcılar akıllı telefon uygulamaları ile hızlı bir şekilde fotoğraf düzenleyip, üzerinde oynama yapabiliyor. İşte akıllı telefonunuzda olması gereken en iyi 25 fotoğraf uygulaması…

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017