Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

FotoSketcher ile Fotoğraflarınızı Güzelleştirin

FotoSketcher’ın marifetlerini kullanarak yalnızca bir tıkla fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.
FotoSketcher ile Fotoğraflarınızı Güzelleştirin
Bazı fotoğraflar, nefes kesici manzaraları ve büyüleyici portreleriyle tablolara bile ilham verecek kadar etkileyici olabilir. Bunda ilham persinin rolü çok büyük olsa da, teknik malzemenin ve yeterli zamanınızın olması da ortaya çıkacak sonucu etkiler. Bu tür bir sanat eseri yaratmak için mutlaka sanatçı ruhuna ihtiyaç olmayabilir.

Bir fotoğrafın tabloya benzetildiğinde nasıl göründüğünü merak ediyorsanız FotoSketcher’ı yüklemeniz gerekiyor. Bu ücretsiz uygulama yalnızca tek bir tıkla fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürmenizi sağlıyor. Uygulamanın içinde, karakalem eskizden, sulu boya ve yağlı boyaya kadar birçok fotoğraf efekti mevcut. Aynı zamanda daha çarpıcı sonuçlar alabilmek için filtrelere özel, ince ayarlar da yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda, içinizdeki sanatçıyı nasıl ortaya çıkarabileceğinizi ve FotoSketcher’ın nimetlerinden nasıl faydalanabileceğinizi göstereceğiz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017