Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fresh Grubu Röportajı

Grubun adından da anlaşılacağı gibi onların mottosu taze kalmak! Müzik severler tarafından oldukça sevilen Fresh! grubuyla Ankara Life dergisi, keyifli bir o kadar da eğlenceli röportaj gerçekleştirdi.
Fresh Grubu Röportajı
Grubunuzun bir araya gelme hikayesi nedir? Ne zamandır Fresh! var? Ve isim nereden çıktı?

Ankara’da daha önce başka projelerde birlikte çalışan Ela Artun, Levent Yıldırım ve Çağcan Aras 2008 yılında tekrar bir araya geldi ve Erman Erdoğan’ı kadrolarına dahil etti. 2010’da Özgün Aksüyek’in katılımıyla ekip son halini aldı. Grubun amacı ilk kurulduğu günden itibaren cover gruplarının klasikleşmiş repertuvarlarından farklı, daha güncel parçaları, modern sound’lar kullanıp kendine özgü tarzlarıyla yorumlayarak izleyicinin beğenisine sunmak oldu. Bu yüzden “Fresh!” isminin bizi çok iyi anlatacağını düşündük ve böyle yola çıktık.

Popüler şarkıları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz ve geniş bir repertuvarınız var. Repertuvarınızı belirlerken dikkat ettiğiniz noktalar neler?

Repertuvarımıza öncelikle hepimizin keyif aldığı şarkıları ekliyoruz. Stüdyo çalışmalarımız esnasında çıkar fikirler doğrultusunda şarkıları kendi tarzımıza göre yorumluyoruz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017