Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Funda Kalaycıoğlu Kimdir?

Nüveyre kitabının yazarı Funda Kalaycıoğlu ile yazmış olduğu romanlarını, iş hayatını ve gelecek projelerini konuştuk.
Funda Kalaycıoğlu Kimdir?
Funda Kalaycıoğlu kimdir? Nerede doğdu? Nasıl bir çocukluğu ve yaşamı oldu?

İstanbul’da doğdum. Babamın görevi gereği Anadolu’da pek çok kentimizi dolaştıktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Bölümünü bitirdim. Son sınıfa başladığım Lisansüstü Kurlarından sonra Doktora Kurlarını da tamamlayıp, yeterlilik sınavı vererek Doktora tezimi hazırladım. Ancak iş yaşamıyla akademik kariyer çalışmalarını bir arada yürütemediğimden iş yaşamanı seçerek tez sunumu safhasındayken, Doktora çalışmalarımı bıraktım.

Yazarlıktan önceki iş hayatınız nasıldı? Önemli şirketlerde üst düzey yöneticiliğe kadar uzanan güzel bir yolculuğunuz var, dinleyebilir miyiz?

Ben iş yaşamında çok şanslı olduğum söylerim hep… Merdiveni tırmanmaya orta basamaklardan, büyük bir Holdinge bağlı şirketlerden birinde Finansman Şefi olarak başladım çünkü… Fakat sonrasında o basamakları tırmanmak için şansımın yeterli olduğunu söyleyemem. Beni iş yaşamında tanıyanlar çalışmayı fazlaca seven biri olarak görürler. Günün dört saatinin uyumak için yeterli olduğunu düşünürüm. İki kişilik yaşayıp iki kişilik çalışmazsam elimdeki zamanı boşa harcıyormuşum gibi gelir.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017