Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Fütüris Mike Walsh'tan Gelecek İçin İnovasyon Taktikleri

Global çapta haklı bir üne sahip Mike Walsh bildiğimiz fütüristlerde değil. Mobilite ve bulut bilişim gibi kavramlara dikkat çekiyor ve şirketlerin iş modellerini değiştirmelerini söylüyor.
Fütüris Mike Walsh'tan Gelecek İçin İnovasyon Taktikleri
Dünyanın önde gelen fütüristlerinden Mike Walsh, Türk iş dünyasının da yakında tanıdığı bir isim. Pek çok fütüristlerin aksine yakın geleceğe odaklanarak iş dünyasına rehberlik eden Walsh’ın sıra dışı fikirlerinin temelinde hep “inovasyon” vurgusu yatıyor. Walsh, bugünün CEO’larına, iş modellerini acilen gözden geçirmelerini salık veriyor.

İş dünyasının önünde duran kurumsal mobilite, bulut bilişim, sosyal medya ve büyük veri gibi trenlere ayrıca dikkat çekiyor. Türkiye’yi ise dijital inovasyon alanında dünya lideri olmak için eşsiz bir konumda görüyor. Bu anlamda Türk şirketlere “önce yerel ekonomi sistemlerin ihtiyaçlarını karşılayın” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017