Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Galeri Kristal'e Etkili İletişim ve Takım Çalışması Eğitimi

Galeri Kristal'in çalışanlarına verdiği "Etkili İletişim ve Takım Çalışması" eğitimi 8 Nisan 2012 tarihinde Antalya'da gerçekleştirildi.
Galeri Kristal'e Etkili İletişim ve Takım Çalışması Eğitimi
Endüstriyel otel ekipmanları sektöründe 1995 yılından bu yana kaliteli ürünlerini müşterilerine sunmayı prensip edinen, yerli ve yabancı 30’dan fazla distribütörlüğü bulunan, 50.000’den fazla ürün çeşidi ile sektörün yenilikçi ve lider firmaları arasında yer alan Galeri Kristal çalışanlarına 08 Nisan 2012 tarihinde "Etkili İletişim ve Takım Çalışması Eğitimi" Sayın Barış GÜL tarafından ANTALYA’da gerçekleştirilmiştir. Eğitimde katılımcılara; yüz yüze kurdukları iletişimde daha etkili ve verimli sonuçlar alabilmeleri için neler yapabileceklerini göstermek ve yaşamlarına olumlu gelişim sağlamak, kendi yapılarını tanımalarını, takım içindeki rollerinin ve bu rolün diğer takım üyelerinin farkına varmaları, bunu yaparken takım ile bütünlük içinde olabilmeleri amaçlanmıştır.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017