Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gamze Saraçoğlu: Her Şeyi Hayallerimi Takip Ederek Başardım

Karşımızda genç kadın, tatlı tatlı konuşan, her söylediğiyle mest eden biri…
Gamze Saraçoğlu: Her Şeyi Hayallerimi Takip Ederek Başardım

Yanlış anlaşılmasın tatlılığı zekâsını kamufle etmiyor. Aksine, ettiği her laftan işine ne kadar önem verdiğini görebiliyorsunuz. Sadece söylediklerinden değil tabii ki, bugüne kadarki çizgisinden, kısa zamanda markalaşabilmesinden, yalın fakat detaylarda özelleşen tasarımlarından bunu anlıyoruz.

Moda dünyasında egosuz olmayan insanlara çok az rastlanır, Gamze Saraçoğlu onlardan biri. Samimiyeti, verdiği güven ve işindeki profesyonelliğinin ileri görüşlülükle birleşmesi markasının başarılı olma sırrını açığa vuruyor sanki. Bana soracak olursanız, artık her kadının gardırobunda siyah mini elbisenin yanı sıra bir de Gamze Saraçoğlu tasarımı olmalı!

Modaya olan merakınızın nasıl başladığını hatırlıyor musunuz?

Giyime, dikmeye çok meraklıydım ve bilgim de vardı. Açıkçası moda tasarımcısı kavramının ne olduğunu tam olarak bilmiyordum. İşletme mezunuyum, üstüne master yaptım. Bu konuyla ilgili bir şeyler öğrenmem gerektiğini düşündüm ve yurtdışında moda eğitimi almaya karar verdim. Mutlu olmak, istediğim işi yapmak istiyordum ve her şey hayallerimi takip ederek başardım.

Haberin devamı için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017