Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gangnam Style Şarkısı Youtube’da 1 Milyar Tıklanmaya Ulaştı

Youtube’da 1 milyarlık tıklanma sayısına ulaşan ilk şarkının sahibi PSY, eğlencenin ve tartışmaların göbeğinde…
Gangnam Style Şarkısı Youtube’da 1 Milyar Tıklanmaya Ulaştı
Herkesin dinlediği, herkesin dansını taklit etmeye çalıştığı PSY, You tube’daki krallığını resmen ilan etti. ‘Gangnam Style’ You Tube’da 1 milyarlık barajı geçen ilk video olunca Güney Kore’de insanlar sokağa döküldü mü bilmiyoruz ama PSY’nin keyfine diyecek yoktur, ona eminiz. YouTube yöneticileri bile bu kadar kısa sürede videonun bu kadar tıklanmasına şaşırdıklarını açıkladılar. Özellikle de birkaç ay önce kimsenin tanımadığı bir Güney Korelinin bunu başarması tez konusunu bile olabilir!

’Gangnam Style’ı 815 milyonluk izlenme sayısıyla Justin Bieber’ın ‘Baby’ videosu takip ediyor. PSY ise “Dünyanın her yerinde ‘Gangnam Stlye’ı söylerken hem mutlu oluyorum hem de üzülüyorum. Üzülüyorum çünkü insanların ne söylediğime dair hiçbir fikri yok. Sadece seksi kadınların çıkmasını bekliyorlar! Ama sanırım herkes kendi şarkı sözlerini kendi kafalarında yazıyorlar ve belki de bu yüzden şarkı bu kadar popüler oldu” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017