Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gareth Bale... Her İşi Yapan Adam

Yıldız oyuncu dendiğinde akla gelen ya bir forvet ya da çok özel bir orta saha oyuncusu olur. İstisnalar kaideyi bozmasa da bazen öyle oyuncular öyle mevkilerden çıkar ki...
Gareth Bale... Her İşi Yapan Adam

Yıldız oyuncu dendiğinde akla gelen ya bir forvet ya da çok özel bir orta saha oyuncusu olur. İstisnalar kaideyi bozmasa da bazen öyle oyuncular öyle mevkilerden çıkar ki, gerçek anlamda futbol mantalitesi içinde bir şoka yol açar ve gündeme oturur. Bazı özellikleri Roberto Carlos'la hiç uyuşmasa da Gareth Bale de herkesi şaşırtan ve son günlerde gündemden düşmeyen bir sol kanat oyuncusu.

Hız, güç ve bitiricilik... Bu tanımların genellikle forvet oyuncuları için kullanıldupu aşikâr ancak Tottenham'ın sol beki Gareth Bale'in de bu özellikleri fazlasıyla taşıdığını söylemek mümkün.

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017