Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi Önemli!

Halk arasında emlakçının ‘aradan çıkarılması gereken kişi’ olarak hoş olmayan bir imajının olduğu konusunda hem fikir olan emlak duayenleri, bunun sebebi olarak ülkede gayrimenkul danışmanlığı eğitimine önem verilmemesini gösteriyor.
Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi Önemli!
Türkiye’de gayrimenkul sektör lokomotif sektörlerin başında gelmeye devam ederken bu durum gayrimenkul pazarlama sektörünü özellikle son 10 yılda hızla büyüyen sektörlerden biri haline getirdi.

Türkiye’de 2000 yılında emlakçı üzerinde yapılan işlemlerin pay yüzde 20 iken, artık yüzde 52’lere kadar ulaştı. Nitelikli konutların artması bu inşaat alanlarını pazarlayabilecek nitelikli işgücüne ihtiyacı her geçen gün arttırmakta.

Öte yandan sektörün markalaşmış firmaları, bugün Türkiye’de emlakçı olmanın çok kolay olduğunu ve bunun profesyonelleşmenin önünde büyük bir engel oluşturduğunu vurguluyor. Gayrimenkul pazarlama sektöründe marka haline gelmiş firmaların CEO’larıyla bu konuya ışık tuttuk.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017