Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gazella Fotoğraf Turları Devam Ediyor

25 yılı aşkın turizm deneyiminden yola çıkan Gazella, geleneksel tur anlayışına yenilikler getirmeye devam ediyor. 14 Nisan tarihinde başlayan tur 25 Kasım tarihine kadar devam ediyor.
Gazella Fotoğraf Turları Devam Ediyor
25 yılı aşkın turizm deneyimlinden yola çıkan Gazella, geleneksel tur anlayışına yenilikler getirmeye devam ediyor. Türkiye’de fotoğraf sanatının önde gelen isimlerinin eşliğinde düzenlenen fotoğraf turlarıyla katılımcılar hem fotoğraf çekmenin sırlarını öğrenecek hem de dünyanın keşfedilmeye değer yerlerine farklı yolculuklar gerçekleştirecekler.

Gazella fotoğraf turunun ilki Faruk Akbaş önderliğinde 14-23 Nisan tarihleri arasında Vietnam’a düzenlendi. Ardından 4-10 Haziran tarihlerinde Kenya, 18-26 Ağustos tarihlerinde Sri Lanka, 20-27 Ekim tarihlerinde Nepal ve 17-25 Kasım tarihlerinde Küba’da turlar gerçekleşecek.

Turlarda gün boyu gezecek olan katılımcılar, akşamları ise gün boyu çektikleri fotoğrafları Faruk Akbaş ile birlikte değerlendirecekler. Her akşam düzenlenecek olan atölye çalışmaları ile gezginler her gün fotoğraf sanatına dair daha fazla bilgiye sahip olacaklar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017