Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Gaziantep'te Fıstık Keşfi

Atlas’ın “Fıstığımız Bol Olsun” Hasat Gezisi 14-15 Eylül 2013 tarihlerinde Gaziantep'te ikinci kez düzenleniyor. Atlas çalışanları ve okurlar, bu lezzet keşfinde bir araya geliyor.
Gaziantep'te Fıstık Keşfi

Atlas, Anadolu’nun geleneksel bir tarım ürününün hikayesini okurlarıyla birlikte keşfedecek. Gaziantep’te gerçekleşecek “Fıstığımız Bol Olsun” Hasat Gezisi’nde Atlasçılar bir araya gelecek. Fıstığın nasıl yetiştirildiğini, nasıl toplandığını, soframıza gelene kadar nasıl bir yolculuk yaptığını hep birlikte öğrenecek. Atlas ekibi, okurlar ve basın mensuplarının katılımıyla geçen yıl ilki düzenlenen fıstık hasadı gezisinin ikinci 14-15 Eylül 2013 tarihinde gerçekleşecek.

Etkinlik çerçevesinde kamp ve bir doğa yürüyüşü de düzenlenecek. Hasat gezisine katılacak okuyucular başvurular arasından seçilecek.

Haberin devamı için tıklayın.
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017