Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Geleceğin Bilgisayarlar Teknolojileri Nasıl Olacak?

Bilişimde yeni bir çağı müjdeleyen teknolojileri keşfediyoruz. Bu kez bilimkurgu değil, gerçek!
Geleceğin Bilgisayarlar Teknolojileri Nasıl Olacak?
Bir zamanlar kişisel bilişim sadece size ait bir bilgisayar anlamına geliyordu ve buna sahip olmak için bir servet harcamanıza gerek yoktu. Bugün, durum çok daha kişisel hale geldi. Bu laf yönetim kurulu toplantılarında savrulan laflara benziyor ama Windows’un tüm bilgisayarlara hakim olduğu dönemden bugüne değişikliklere bakarsanız aslında kaçınılmaz bir gerçek. Günümüzde insanlar internet erişimi için duvardaki bir prize takılı bir masaüstü bilgisayarla yetinmiyorlar. Aksine akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlara yöneliyoruz.

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarının kişisel bilişimi daha hızlı ve güçlü kılmak için laboratuvarlarında pişirdiği profesyonel tahmincilerin öngörüleriyle, uydurmaları ile işimiz yok ama. Ekibimizi toplayıp harekete geçirdik ve tamamlanmasına çok az zaman kalmış ürün ve teknolojileri araştırıp bulduk. Intel’in bilgisayarları yeni bir güçle hızlandıracak ve bir yandan da pil ömrünü uzatacak yeni işlemcilerine bakacağız. Daha önce sadece masaüstü bilgisayarınızda oynayabildiğiniz oyunları akıllı telefonunuzda, hem de yeni detay ve performansla oynayabilmenizi sağlayacak yeni NVIDIA grafik teknolojilerini göreceğiz. Son olarak yeni depolama çözümlerin, son teknoloji ekranları ve mobil teknolojilerdeki birçok diğer buluşu inceleyeceğiz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017