Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Geleceğin Mücevherleri Nasıl Olacak?

Bin yıllar önce olduğu gibi gelecekte de hep varlığı sürdürecek olan mücevher; ekonomik krizlerden, farklı dünya düzenlerinden etkilense de, insanlık kendini güzelleştirdiğine ve tılsımına inandığı müddetçe onu farklı biçimlerde kullanılmaya devam edecek. 2014 ve sonrasında mücevherler nasıl olacak ediyorsanız buyurun...
Geleceğin Mücevherleri Nasıl Olacak?
Dünyanın en önemli mücevher fuarlarından biri olan Vicenzaoro 2012; bu yıl kapılarını alışılmıştan iki gün önce İtalyan Alpleri’nde “About J” etkinliğiyle açtı. Söz konusu görkemli mücevherlerken, ön buluşma için seçilen yerin “Dolomitler’in Kraliçesi’ olarak adlandırılan Cortina’da olması anlamlıydı. Özel davetiyeyle girilebilen etkinlikte İtalya mücevherlerinin önde gelen temsilcileri, büyük mücevher alıcıları ve tüm dünyadan sadece 14 gazetecinin konuştuğu en önemli konular; değerli madenlerin roket hızıyla çıkan fiyatları, gençlerin lükse bakışı, ekonomik krizi sonucu değişen satın alma davranışları, yani teknolojilerin mücevherler buluşması, tasarımda özgünlük arayışı, kısaca mücevherlerin geleceğiydi.

Kendine ait özel bir “trendbook”u olması ve geleceğe ait trendleri öngörmesiyle dünyadaki diğer mücevher fuarlarında ayrılan Vicenzaoro’nun bu yılki ana başlığı, Creativity 5.0 olarak belirlenmişti. Mücevher ve trendler denince ilk akla gelen isim olan Paola De Luca’nın 2014+ başlığı altında anlattıkları, Cortina’da bir araya gelip sektöre yön veren isimlerin söyledikleri ve naçizane 12 senelik mücevher tecrübemi bir araya getirip size bir şık bir özet sunuyorum.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017