Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Geleceğin Teknolojileri Ve İnovasyon

Türk mühendisler tarafından geliştirilen ülkemizin ilk '4. Nesil-LTE Mobil ve Sabit Kablosuz Geniş Bant Erişim Teknolojisi' Netaş tarafından hayata geçirildi.
Geleceğin Teknolojileri Ve İnovasyon
Yenilikçi teknolojileri ile yıllardır faaliyetini sürdürmekte olan ve ülkemizde Telekom sektörünün okulu kabul edilen Netaş, her geçen gün başarılarına yenilerini ekliyor. Ülkemizin 2023 öngörüsü doğrultusunda logosunu da yenileyerek aralıksız çalışmaları ile yeni teknolojileri kullanıcılar ile buluşturan Netaş, ses getiren projelere imza atmaya devam ediyor. Yapmış olduğu yatırımlar ve inovasyon ile ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlayan Netaş, geliştirmiş olduğu ilk 4. Nesil-LTE Mobil ve Sabit Kablosuz Geniş Bant Erişim Teknolojisi sayesinde her yerden kesintisiz erişim imkânı yaratıyor.

Türkiye’de bir ilke imza atarak ülke ekonomisine büyük katkılar sunduklarını belirten Netaş Genel Müdürü Müjdat Altay, “Karşınızda ilk niteliği taşıyan projelerle bulunmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Geliştirmiş olduğumuz teknolojinin ülke nezdinde büyük ilerlemelere katkı sağlayacağı inancındayım. Yıllardır yapmakta olduğumuz ARGE çalışmaları ve yatırımlar bizi bugün bu noktaya taşıdı ve daha ilerilere taşımaya devam ediyor. Ülkemizin 2023 öngörüsü için de çok önemli olduğunu düşündüğüm teknoloji sayesinde kendi teknoloji süreçlerimizde daha yetkin bir konuma ulaşacağız. Ulusal telekomünikasyon sanayisi oluşturma hedefiyle çıktığımız yolda, bugüne kadar bilgi ve haberleşme teknolojileri alanında çok sayıda yeniliğe imza attık.” dedi

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017